Elon Musk doğruladı: X Dating yakında geliyor

Teknoloji dünyasında sık sık gündemimize taşınan Elon Musk, X yani eski adıyla Twitter’da ilginç adımlar atmaya devam ediyor. Kaçıranlar için sosyal medya platformu, bir süredir ”X Dating” adında bir flörtleşme özelliği ile gündemde. Son olarak Musk, bu söylemlere açıklık getirdi. X’in bir flört uygulamasına dönüşeceği resmen doğrulandı.

Elon Musk doğruladı: X Dating yakında geliyor

Yakın tarihli bir şirket toplantısında Musk, hem X Dating’i doğruladı hem de bu işlevselliğin ”her şeyin uygulaması” planlarına dahil olduğunu belirtti. Bilmeyenler için Musk, X özelinde bankacılık, hisse senetleri, kripto para, mesajlaşma hizmetleri ve arama gibi birçok özelliği tek bir çatı altında toplamayı planlıyor. Görünüşe göre flörtleşme özelliği de bunlar arasında yer alacak. Musk’ın açıklaması ise şu şekilde;

Açıkçası ben geçmişte X platformunda birisinin paylaştığı şeylere her şeyden daha çok önem verirdim. İlginç materyaller yayınladılar mı? Bu muhtemelen onların mükemmel olup olmadıklarına ve işe almak isteyebileceğiniz biri olup olmadığına dair en büyük göstergelerden biri. Aynı şeyin platformda birini bulmak için de geçerli olduğunu düşünüyorum. Ve paylaşımlara göre iyi bir eşleşme olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. 

X Dating’in ne zaman kullanıma sunulacağı veya detayları açıklanmamış olsa da, bu yeni özelliğin bir süredir test aşamasında olduğu söyleniyor. Daha önce X kullanıcılarının ilgi duydukları bir kişiye özel bir kalp gönderebileceği ve karşı tarafın kabul etmesi koşuluyla özel bir sohbet odasına alınacağı belirtilmişti. Ayrıca özelliğin ücretli olacağı da paylaşılan detaylar arasında yer alıyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x